שאלות ותשובות על תהליך האיתור שלנו

איזה שירות חברת "הכסף האבוד בע"מ" מעניקה?

"הכסף האבוד בע"מ" – חברה לאיתור כספים אבודים , פועלת מזה כעשור ומתמחה באיתור ובמימוש כספים, נכסים וזכויות עבור לקוחותיה וכן איתור כספי ירושה עבור נפטרים
אנו נאתר עבורכם כספים הקיימים בחברות פיננסיות, חשבונות בנק רדומים, בקופות גמל ישנות, ב בחברות ביטוח, בקרנות פנסיה, ברשויות ממשלתיות ובכל הגופים המוסדיים במדינת ישראל.
חברת "הכסף האבוד בע"מ"מאתרת ואף מממשת עבור לקוחותיה את הכספים שאותרו ומונעת מהלקוח עגמת נפש וטרדה בדרכו אל הכספים השייכים לו.

איפה חברת "הכסף האבוד בע"מ" בודקת כספים, זכויות ונכסים רדומים?

חברת "הכסף האבוד בע"מ" בודקת אצל למעלה מ – 160 גופים מוסדיים (פרטיים וציבוריים) וכן ביותר מ – 1850 קופות נושאות זכויות / כספים בצורה מקיפה ויסודית ונותנת מענה מלא ללקוחותיה.

האם אתם עושים הרצאות בנושא איתור כספים אבודים?

חברתנו מעסיקה את המומחים הגדולים בארץ, בנושא איתור הכספים ומקיימת הרצאות בנושא איתור הכספים לבקשת לקוחותיה השונים ברחבי הארץ. ניתן לפנות למשרדנו לתיאום הרצאה

האם יש באפשרותי לבצע את הבדיקה עצמאית?

כן, יש באפשרותך לבצע את הבדיקה עצמאית.
הבעיה היחידה היא הזמן הרב, העצבים והאנרגיות שהדבר לוקח. פניות אלו גוזלות זמן רב, ודורשות מהלקוח לשבת ימים שלמים, מול הטלפון, הפקס, האימייל, וכן להגיע לדואר, בדואר רשום.
לכל גוף מוסדי יש את הנהלים שלנו, לצערנו, משרד האוצר, לא הוציא נוהל אחיד, אלא טיוטות וחוזרים שונים. לכן, לכל גוף מוסדי יש נהלים שונים, ויש צורך בפניה נפרדת לכל גוף.
כמו כן, הדבר דורש סבלנות רבה, על מנת לחכות מספר חודשים לקבלת התוצאות, ומעקב מסודר אחרי התוצאות.
לחברתנו, יש נציגים אישיים שאנחנו מתנהלים מולם ברוב החברות בשוק, וכן ניסיון רב בפעולות בנושא, ונציגים שפועלים באופן מסודר ומרוכז מול כל החברות.
לכן, אנו יכולים לבצע את איתור הכספים ביעילות ובמהירות גבוהה יותר. ובעיקר לחסוך מכם את כל השיחות המתישות מול מעל 200 גופים. תדמיינו לעצמכם איך זה למצוא מול 5 חברות – נכון סיוט? עכשיו תכפילו את הסיוט הזה פי 40 ו-50… מזל שיש באפשרותכם לשכור את שירותינו על מנת למנוע מכם את הסיוט.
באם בכל זאת, יש לך את הזמן הרב הנדרש לעשות את זה, ואת העצבים והסבלנות הרבים הנדרשים ותבחרו לעשות זאת עצמאית, אתם מוזמנים לפנות אלינו בשאלות וטיפים לעזרה… ונאחל לכם בהצלחה בדרך הארוכה.

איך מתבצע תהליך העבודה שלכם וכמה זמן התהליך אורך?

לחצו כאן להסבר מפורט על תהליך העבודה

האם תהליך העבודה שונה כאשר מתבצע חיפוש עבור קרוב שנפטר?

תהליך העבודה אינו משתנה כאשר מדובר על חיפוש כספים אבודים לקרוב שנפטר.
עם זאת יש צורך בצו ירושה\ צוואה + צו קיום צוואה, וכן בתעודת פטירה.
חברתנו תשמח לסייע בהנפקת מסמכים אלה.

לחצו כאן להסבר מפורט על תהליך העבודה

האם אני יכול לבדוק למספר אנשים בו זמנית?

אין הגבלה לבדיקה על מספר קרובים שנפטרו. להפך, אנו ממליצים לבצע בדיקה לכל המורישים שקיימת סבירות לגביהם, כי יש כספים שלא נדרשו.
עם זאת, יש למלא טפסים נפרדים עבור כל נבדק, וכן לבצע תשלום שכר טרחה בנפרד.
בנוסף, יש להביא תעודת פטירה וצו ירושה\צוואה + צו קיום צוואה לכל נבדק.

מהו טופס יפוי הכח שאני חותם עליו?

טופס יפוי הכח לעורך הדין, הוא הרשאה מטעם הלקוח, עבור חברתנו לפנות בשמו לכל הגופים המוסדיים, על מנת לבדוק האם קיימים בעבורו כספים, זכויות או נכסים שונים.
חשוב לציין, כי יפוי הכח הינו ספציפי ומציין במפורש שהוא ניתן רק על מנת לברר מידע על זכויות.

מהו הסכם שכר הטרחה?

הסכם שכר הטרחה הינו ההסכם בין חברתנו לביניכם ומציין במפורש כי למעט דמי פתיחת התיק, התשלום עבור שירותינו יהיה בעבור כספים שנמצאים בלבד.

מה קורה במידה וברשותי מידע על זכויות או כספים המגיעים לי?

חברת "הכסף האבוד בע"מ" פועלת אך ורק לשם איתור זכויות, כספים ונכסים שלא נדרשו או שלא היו מודעים ללקוחותיה. בהסכם שכר הטרחה הנחתם בין הלקוח לבין חברת "איילי", הלקוח מתבקש לעגן את הזכויות הידועות לו בכתב, וכמובן שבגין זכויות אלו לא ייגבה שכר טרחה מטעמה של חברת "איילי".

במידה ומצאתי זכויות, כספים או נכסים ואינני מעוניין למשוך אותם כעת?

במקרה ומצאתם זכויות כספים או נכסים ואינכם מעוניינים למשוך אותם כעת מכל סיבה, הלקוח ישלם שכר טרחת החברה כפי שנקבע בהסכם שכר הטרחה. חברתנו תשמח להעניק לכם ייעוץ לגבי ניהול כספים אלו, וכן יעוץ פנסיוני מקיף במידת הצורך.

למה כדאי לי לבצע בדיקה דרככם?

חברתנו הנה החברה המנוסה בארץ בתחום איתור הכספים, בעלת למעלה מ10 שנות ניסיון.
בחברה עובדים המומחים המובילים בארץ, בנושא איתור הכספים, בעלי ידע רב בנושא.
לחברה נהלי עבודה מהמתקדמים בעולם, לביצוע אמין ומקצועי של תהליך האיתור, כך שנאתר כל זכות ונכס של לקוחתינו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *