הכסף האבוד בע"מ – חברה לאיתור כספים אבודים – אודות החברה

בחברת הכסף האבוד בע"מ, אנו עוסקים באיתור והשבה של כספים אבודים לבעליהם. לחברתנו נסיון של מעל ל10 שנים בתחום. חברתנו מתמחה באיתור ובהשבה של כספים אבודים לבעליהם, ובדיקה מקיפה של כל הזכויות של לקוחותינו.

החזון שלנו

מליארדי שקלים מועלמים מהציבור ע"י קרנות הפנסיה. חברות הגמל והפנסיה משקיעות רבות בשיווק, ובמשיכת לקוחות אליהם. אולם כאשר הדברים מגיעים להחזרת הכספים ללקוחותיהם, קרנות הפנסיה פתאום נרדמות בעמידה. הם "מתקשות" לאתר את הלקוח. יש "טעויות" בפרטי הלקוח, ובהמשך הם מעלים את דמי הניהול, ונהנים מהכספים שנה אחרי שנה.

בסופו של דבר המדינה לוקחת את הכספים האלו – יד רוחצת יד, ולאחר תקופה מסויימת הקבועה בחוק, הכספים מועברים אל המדינה, באמצעות האפטורופוס הכללי ולאחר תקופה נוספת, הכספים עוברים לרשות המדינה.

אנו דוגלים בכך, שכל אזרח יקבל חזרה את מלא הכספים שלו, שעליהם עמל וטרח ועושים כל מאמץ לאיתור. אנו דוגלים במתן שירות איכותי ואדיב, ומניעת טרטור הלקוח. אנו חושבים שמגיע ללקוח לקבל את הכסף שעמל עבורו במשך עשרות שנים.

הערכים שלנו

התורה אומרת:

"לא תעשק שכיר עני ואביון מאחיך או מגרך אשר בארצך בשעריך.ביומו תתן שכרו, ולא תבוא עליו השמש, כי עני הוא, ואליו הוא נושא את נפשו"

חכמינו מפרשים:

מפני מה עלה זה בכבש ונתלה באילן ומסר את עצמו למיתה לא על שכרו דבר אחר ואליו הוא נושא את נפשו כל הכובש (מעכב) שכר שכיר כאילו נוטל נפשו ממנו

חכמים מסביר שאדם בעצם נותן את החיים שלו, בשביל העבודה והשכר שהוא מקבל. חלק מכספים אלו מופרשים לקרנות הפנסיה, קופות הגמל וכו' וזאת כחובה על פי חוק. קופת גמל\קרן פנסיה שלא מעבירה את הכספים, בעצם לוקחת שנות חיים של האדם, ומעלימה אותם.

אנו רואים כשליחות שלנו, לדאוג שכל אזרח בישראל, יקבל את הכסף המגיע לו

2 תגובות בנושא “הכסף האבוד בע"מ – חברה לאיתור כספים אבודים – אודות החברה”

 1. אבי ע"ה היה בן יחיד לסבי ז"ל .סבי הנ"ל היה קבלן בנין בשנות ה-40 בישראל
  ידוע לנו שבסוף ימיו לא היה לו כסף האם יתכן שהיה אז דברים כמו קרנות פנסיה קופות גמל וכו שנשכחו?

  1. שלום מיכאל.
   במקרים כאלו דרושה בדיקה מקיפה במיוחד.
   יתכן בהחלט כי יש לו קרנות פנסיה, חשבונות בנק, ואולי אפילו קרקע על שמו.
   צור איתנו קשר, וננסה לאתר אותם עבורך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

css.php